מאי 10
 טיפות

הורים יקרים,

אביב בטיפות מזמן לכם ההורים שפע של פעילויות שלא כדאי להחמיץ:

סדנת הורות בגישת החינוך החיובי (26/5/10), ויום פינוק לנשים בהריון הכולל הרצאה של מומחה למיילדות, התעמלות במים וארוחת בוקר בניחוח איטלקי (28/5/10).

בנוסף אתם מוזמנים להירשם לסדנאות הנפתחות בחודש הקרוב, המיועדות להורים ותינוקות – ליווי התפתחותי (9/5/10), בייבי יוגה (26/5/10) ושחיית תינוקות.

 

תיהנו....

 

שלכם ובשבילכם,

קרן שמאי נרקיס

מנהלת מרכז טיפות

מגזין טיפות

חינוך ילדים – באיזו גישה כדאי לנקוט?

ילדה בת שנה וחצי מניחה רגליה על השולחן בזמן האוכל. זה מאוד מפריע להורים שאוכלים יחד איתה, גם כי לא נעים לאכול כשהרגליים ליד האוכל וגם כי זה לא ראוי בחברה, והם רוצים ללמד אותה על מנת שיהיה נעים יותר בחברתה עם אנשים אחרים.

לפי איזו גישה חינוכית כדאי לנקוט?

למאמר המלא...


יום פינוק לנשים בהריון

ביום שישי 28/5/2010 יתקיים במרכז טיפות יום כייף לנשים בהריון, בשיתוף עם פרופ' ענתבי אייל, מנהל חטיבת נשים ויולדות בברזילאי.

בתוכנית – הרצאה, התעמלות במים וארוחת בוקר בניחוח איטלקי.למאמר המלא...

מגזין טיפות
מגזין טיפות

הורה דרך – לבטיחות התינוק

לידתו של תינוק חדש, היא בבחינת שינוי בחיי המשפחה, וההיערכות אליו תוביל את ההורים להכין בית בטוח יותר לתינוק.

ארגון 'בטרם' והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מפעילים בבתי-חולים תוכנית הכוללת שירות הדרכה ליולדת ולבני משפחתה בנושאי בטיחות היילוד בבית ובנסיעה.

 למאמר המלא...


מדור טפטופים – חג שבועות

כיאה למסורת, כינסנו את ילדי החוגים השונים בטיפות לדיון סביב מנהגי החג – הפעם שבועות.  המומחים הקטנטנים, אמנם ידעו יפה לומר שבחג שבועות לא רק תעשה לך קציר חיטים, אלא גם תאכל מאכלי חלב, אך באותה נשימה העידו שהם יעשו על האש!!!למאמר המלא...

מגזין טיפות
מגזין טיפות

הרחקת יתושים...וכמה שיותר רחוק

האביב והקיץ הן עונות מצוינות לטיולים, מזג האוויר מזמן טיולי טבע נפלאים, ונראה כי העוקץ היחיד הטמון בטיולים אלה הוא היתושים. הצטיידות בתכשירים דוחי יתושים היא הכרח, אך בדר"כ הריחות שלהם דוחים לא רק יתושים אלא גם את כל הסובבים...

מה עושים?למאמר המלא...

    הוסף אותי לרשימת התפוצה   לחץ כאן

    צוות טיפות ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין   ליצירת קשר

    להסרה מרשימת התפוצה   לחץ כאן