מאמרים
 וכתבות
 טיפות

זהירות יובש - קרם לחות לעור יבש - לבידו

החורף של שנת 2008-2009 לא התאפיין בגשמים רבים, היו אלה הרוחות והקור שהעידו שאנו נמצאים בעונה הקרה. הרוחות, הקור, הלחות הנמוכה ומנגד חימום המזגנים, גורם אצל רבים מאיתנו ליובש בעור, יובש שמתמקד בעיקר בכפות הידיים, בפנים ובשוקיים, החשופים לתנאי מזג האוויר.
מזג האוויר החורפי פוגע בשכבת השומן המגנה על העור, דבר הגורם לאיבוד מים מהשכבות הפנימיות של העור, ולכן הוא נעשה אדמומי, מכווץ, מגרד ולא נעים למגע.

חשוב, אם-כן, בתקופה זו להחזיר לעור את הלחות לה הוא זקוק, ע"י מריחת קרם מתאים על-מנת למנוע או לפחות לצמצם את תופעת היובש.
אחד השמנים המטפל ומרגיע גירויים, אדמומיות, חתכים ופצעים בעור הוא הלבנדר הבולגרי.

לבנדר בולגרי (Lavandula vera)
מקור - בולגריה
שיטת הפקה - זיקוק בקיטור
חלק הצמח - פרחים

שמן הלבנדר הבולגרי אשר טופח במשך שנים רבות בהרי בולגריה מצטיין בניחוחו האופייני.
בשונה מהלבנדר הצרפתי שמן זה מתקתק בהרבה ומתאפיין בניחוח עשבוני מתוק עמוק.
ניחוח זה מתקבל בשמן תודות לאדמה והאקלים הבולגרי המתאפיין בלחות רבה, מעוננות באזורי ההרים והגשם הפתאומי והחזק היורד בחודשים מאי - יוני.
לשמן זה איכות נפלאה לטיפול בחתכים, מוצרי קוסמטיקה, ארומתרפיה, מדיטציה, עיסויים ותערובות שמנים.

שמן הלבנדר של LAVIDO נקצר בעודו מכיל את הריכוז הגבוה ביותר של חומר פעיל במשך השנה ונכנס טרי ולח מן הטל בשעות הבוקר המוקדמות לתהליך הייצור. תהליך זה מבטיח לנו איכות שמן גבוהה ביותר.

קרם ידיים לבנדר בולגרי ושקד
קרם הידיים של LAVIDO מכיל חמאות הזנה עשירות בהן חמאת הקקאו, חמאת השיאה וחמאת האבוקדו, המקנות לעור לחות וגמישות מקסימאלית. קרם הידיים מיוצר על בסיס שמן שקדים מתוקים ולבנדר בולגרי, החודרים לעור ומטפלים ביעילות רבה בסדקים ויובש בידיים, גם במקרים של יובש קיצוני וסדקים עמוקים.
חשוב לציין שלרכיבים הפעילים בקרם הידיים של LAVIDO, יש אפקט טיפולי, המעניק לעור הידיים טיפול מתמשך, ולא נותן רק פתרון זמני ליובש.

רכיבים עיקריים:
• לבנדר בולגרי - זן איכותי מאוד של לבנדר שהושבח במשך מאות שנים, שמן עשיר ואיכותי בעל אחוז גבוה של חומר פעיל, מטפל ומרגיע גירויים, אדמומיות, חתכים ופצעים בעור הידיים ובעור בכלל.
• שקדים מתוקים - מזין ומרכך את העור.

אופן השימוש:
למרוח על עור נקי לפי הצורך, במיוחד לאחר מגע העור עם מים חמים וסבון המגבירים את היובש.

ניתן לרכוש ממוצרי LAVIDO במרכז טיפות

LAVIDO , קוסמטיקה טבעית

 *המאמרים הנכתבים באתר זה הם למידע , ואינם מהווים כל טענה רפואית או תחליף להתייעצות וטיפול מקצועי מתאים

לדף הבית בתחום יותר

מאמרים וכתבות נוספים בתחום:
      

מס פקס תינוקות מידע משפטי עורך דין מסחרי עו"ד דיני משפחה עורך דין סכסוך משפחתי עורך דין דיני ירושה עורך דין משפט מנהלי עורך דין זכויות יוצרים עורך דין לשון הרע עורך דין מקרקעין הגשת עתירה מנהלית עורך דין עתירה לבג"ץ צימר צימר
אמירים צימר שחיית תינוקות