מאמרים
 וכתבות
 טיפות

ולפעמים החגיגה נגמרת - הסרת איפור

פורים הוא חג בו גם הילדים וגם אנחנו ההורים, מתאפרים יותר מהרגיל.
בראש ובראשונה חשוב להשתמש באיפור איכותי ע"מ לשמור על עור הפנים, במיוחד כשמדובר בעור פנים רגיש ועדין כשל ילדים.
אחרי החגיגה, מגיע הזמן להסיר את האיפור, בדר"כ מהפנים, ולמי שהעז יותר, גם מהגוף.

סדרת סבוני הפנים של LAVIDO מיועדת לשימוש יום יומי לניקוי עור הפנים, תוך שמירה על חיוניותו, ויעילה במיוחד להסרת איפור. מעניקה לעור הפנים מראה חלק ונעים.
כל סבוני הפנים הינם על בסיס מיצוי קליפות רימונים אורגניות ומיצוי פירות הדר, להגנה ושמירה על עור הפנים וכן, מים ארומאטיים, מים בעלי סגולות רפואיות המרפאות את העור. בסדרה שלושה סוגים של מי פנים, לעור רגיל, יבש ושמן.

סדרת מי הפנים של LAVIDO מכילים מים טהורים ומרעננים אשר עברו תהליך מיצוי עדין של עלים ופרחים, ועל כן משמרים את הסגולות הרפואיות של הצמח ואת ריחו. כמו כן, הם מכילים מיצוי קליפת רימון אורגני עם רכיבים אנטי-אוקסידנטים חזקים להגנה ושמירה על עור הפנים, ולניקוי וחיטוי עמוק של עור הפנים והצוואר, תוך שמירה על חיוניותו. בסדרה שלושה סוגים של מי פנים, לעור רגיל, יבש ושמן.

בחרתי להציג לפניכם שני מוצרים - סבון פנים ומי פנים המיועדים לעור שמן

סבון פנים ומי פנים - רוזמרין, רימון ופרופוליס
לעור שמן

שני מוצרים אלה מבוססים על רוזמרין, רימון ופרופוליס ויעילים במיוחד לטיפול בעור שמן ובאקנה.
הפרופוליס, הנחשב לאנטיביוטיקה של הטבע, מסייע בהרג חיידקים הנמצאים על גבי העור השמנוני והפגום; הרוזמרין משמש לניקוי עמוק וחיטוי של העור; וקליפת הרימון, מכילה חומרים נוגדי חמצון, ומסייעת בחיטוי ובשיקום העור.

אופן השימוש – סבון פנים: לסבן את הפנים ולשטוף.
אופן השימוש – מי פנים: מי הפנים מגיעים בצורה של תרסיס. יש להתיז על צמר גפן או ישירות על עור הפנים והצוואר ולנגב עם צמר גפן.


החודש 10% על מוצרי LAVIDO לרוכשים חבית משפחה מורחבת
לפרטים נוספים

לדף הבית בתחום הורות וזוגיות

מאמרים וכתבות נוספים בתחום:
      

מס פקס תינוקות מידע משפטי עורך דין מסחרי עו"ד דיני משפחה עורך דין סכסוך משפחתי עורך דין דיני ירושה עורך דין משפט מנהלי עורך דין זכויות יוצרים עורך דין לשון הרע עורך דין מקרקעין הגשת עתירה מנהלית עורך דין עתירה לבג"ץ צימר צימר
אמירים צימר שחיית תינוקות