מאמרים
 וכתבות
 טיפות

אז קנו לעצמכם מתנה לחג...

למי מכם שמחפש מתנה ייחודית לחג הפסח ועדיין מוצא את עצמו מתלבט מה חוץ מסדינים אפשר לקנות להורים, או מה יהיה שימושי וילהיב את הילדים, הנה מבחר מתנות ייחודיות לחג הפסח, שידברו עליהם מסביב לשולחן הסדר.


להורים
טיפולי מים מפנקים
וואטסו, ג'הארה, ווטר-דאנס
אני לא יכולה לחשוב על מתנה טובה יותר לפסח מאשר זו, המאפשרת לקחת אתנחתא מהעומס המטורף של ההכנות לליל הסדר, בה תשכחו לשעה מהקניות, הניקיונות והבישולים, וממנה תצאו עם כוחות מחודשים, ולא תגיעו לשולחן הסדר עייפים ורצוצים.
טיפולי מים מפנקים המוענקים בטיפות, הינם טיפולים חווייתיים המביאים להרפיה ולרוגע. הם מתבצעים בבריכה שעומקה מטר עשרים‚ במים חמימים (35-32 מעלות צלזיוס)‚ ומתאימים לכל מי שרוצה להירגע ולשחרר מתחים.
משך הטיפול: 60 דקות
ניתן כטיפול פרטני או זוגי. מומלץ גם לנשים בהריון

במחיר מיוחד לחג


לילדים
ג'מבוקס
הג'ימבוקס הינו מרכז ג'מבורי שלם, המיועד ומותאם לשימוש ביתי, לילדים בגילאי 0-7 שנים.
זוהי קובייה מודולרית הנפרשת למזרון ספורט, המשלב על פניו בריכת כדורים, גלילים בגדלים שונים, נדנדות, מדרגות, מדרון לטיפוס וגלישה, מנהרת זחילה ורכיבים שונים לשיווי משקל. החלקים השונים של הג'ימבוקס משולבים ומהודקים בסקוטשים למארז, נשלפים בקלות וניתנים למשחק באפשרויות שונות.
הג'ימבוקס הינו פיתוח ישראלי חדש, המשלב מגוון פעילויות לעידוד התפתחות מוטורית, קואורדינציה, שווי משקל וכישורים רגשיים וחברתיים בקרב פעוטות, ומאפשר להורים נגישות וזמינות לעולם המוטורי של ילדיהם ומעניק לשעות האיכות המשותפות ערך מוסף של קידום היכולות ההתפתחותיות תוך משחק והנאה.

הטבה: לכל הרוכש ג'מבוקס בחודש אפריל, שיעור ניסיון חינם בחוג ליווי התפתחותי

לפרטים נוספים:
www.GYMBOX.co.il

לאם ולתינוק
בייבי יוגה ושחיית תינוקות
מתנה המתאימה למי שזה עתה ילדה ומעוניינת בזמן איכות לה ולתינוקה.
שובר מתנה לחוג בייבי יוגה או שחיית תינוקות, בהנחה מיוחדת לחג הפסח


לנשים
חברת לבידו מציעה השנה 4 מארזי שי לחג הכוללים מגוון מוצרים לטיפוח,
מערכת קוסמטיקה לטיפוח טבעי ועד ערכת ספא.את כל המתנות ניתן לרכוש במרכז טיפות

לדף הבית בתחום הורות וזוגיות

מאמרים וכתבות נוספים בתחום:
      

מס פקס תינוקות מידע משפטי עורך דין מסחרי עו"ד דיני משפחה עורך דין סכסוך משפחתי עורך דין דיני ירושה עורך דין משפט מנהלי עורך דין זכויות יוצרים עורך דין לשון הרע עורך דין מקרקעין הגשת עתירה מנהלית עורך דין עתירה לבג"ץ צימר צימר
אמירים צימר שחיית תינוקות